+420 605 287 553

info@kourenistop.cz

Kudy k nám...

Kalkulačka

Cena krabičky (Kč):
Počet cigaret v krabičce:
Průměrná denní spotřeba cigaret:
Ušetříte:
denně:
týdně:
měsíčně:
ročně:
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
  • Slide 06
  • Slide 07

Reference

Děkujeme za Vaše reference a přejeme Vám odvahu při Vašem rozhodnutí přestat kouřit pomocí biorezonančí terapii.

Některé z Vašich ohlasů si dovolujeme uveřejnit, ovšem z důvodů zachování anonymity a soukromí dotčených osob bude identita změněná.


 


19. 7. 2015, 12:41:22

Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dobrý den pane Stonawski.
Dnes slavím 4 roky bez cigarety a to díky Vaší terapii.
18 července 2011 jsem k Vám přijela a po pravdě já a ani můj přítel, který jen přihlížel jsme nevěřili, že by to mohlo fungovat. Ale opravdu funguje. Byla jsem opravdu závislá na cigaretě, vykouřila jsem cca 20 denně, někdy i víc. Nedovedla jsem si přestavit že bych odešla z domu bez krabičky a zapalovače.
Za ty 4 roky co nekouřím, jsem ušetřila cca 140000 kč, škoda, že jsem si penízky neodkládala, mohla jsem si dopřát vytoužené dovolené na Hawaii :-) Začnu teď a padesátku oslavím někde v exotice :-)

Zatím mne nenapadlo ani "vyzkoušet" jestli mi bude cigareta ještě chutnat a to ze strachu, že bych znovu začala kouřit a to už nechci. Ještě jednou díky Eva Šupíková.

17. 12. 2014, 12:58:47

Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dobrý deň pán Stonawski,
dnes je to presne rok, čo som bol u Vás na terapii proti fajčeniu a s veľkou vďakou Vám chcem oznámiť, že som si ešte nezapálil ani jednu cigaretu, a ani nemám chuť si ju zapáliť.
Ešte raz veľká vďaka a prajem Vám a celej Vašej rodine krásne prežitie vianočných sviatkov, všetko dobre v novom roku a veľmi veľa vyliečených ľudí.

s pozdravom Radovan Staník  :-)

Hlášení ?

9. 11. 2014, 15:24:0

Dobrý den manželata Stonawští!

Byli jsme u Vás s manželem 21.10. na antinikotinové terapii. Chceme se tak trochu pochlubit - nekouříme! Ne že bychom neměli chuť na cigaretu, nebo možná spíše pořád ještě zvyk, ale bez problémů to zvládáme. Fandí nám známí i rodina, takže podporu máme. Zatím jsme ještě nikomu Vaše letáčky nedávali, čekali jsme ještě vydržíme my, abychom mohli argumentovat. Teď se do toho pustíme. Navíc 1. 12. nastupuji na operaci kyčle, takže se mi také hodí, že se nebudu trápit - kdeže budu kouřit? ;-)
Měla jsem strach, že manžel nevydrží přemlouvání spolupracovníků k zakouření si, ale vydržel a za to ho chválím.
Chceme proto poděkovat, že takovou práci děláte a pomáháte lidem.
Mějte se moc hezky a přejeme další úspěchy!

Libuše a Milan Sodzawiczní
Bohumín

 

Poďakovanie

17. 9. 2014, 8:20:32

Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Dobrý deň,chcela by som sa poďakovať a zároveň sa "pochváliť",že po Vašej terapii už viac ako polroka nefajčím. Bola som u Vás 20.2.2014 a hoci som tomu ,že prestanem fajčiť veľmi neverila tak som to skúsila a bolo to ľahšie ako som si myslela.Riadila som sa Vašimi radami a fungovalo to.Manžel je fajčiar a nemohol pochopiť,že s ním sedím pijeme kávu on fajčí a ja som v pohode bez toho aby som si zapálila.Najvic som sa obávala priberania,ale zmenila som aj stravovacie návyky a začala som sa trochu hýbať.Síce sa váha pohla málo hore. Dúfam,že k fajčeniu sa už nevrátim,Vám pán Stonawski vyjadrujem vďaku a veľa spokojných klientov.
S přáním hezkého dne

                     Katarína Hubáčková

21. 8. 2014, 14:43:16

Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hezký den.
Bylo to pár dnů,kdy nekouřím již 2,5 let. Vaše metoda mi výrazně pomohla. Děkuji, Petr Konopka Karviná :-)

poděkování

Datum: 22. 1. 2014 14:22:43
Předmět: Poděkování- stále nekouřím

Dobrý den pane Stonawski,
před nedávnem na mne z peněženky vykoukla založená vizitka na Vaší antinikotinovou terapii s datem mé návštěvy 27.2.2013.
Už to bude téměř rok, kdy jsem od Vás odcházel a od té doby stále nekouřím.Tímto bych Vám chtěl poděkovat alespoň touto cestou.
Přiznám se, že ačkoliv jsem přestat kouřit chtěl, pochybnost co se týče úspěchu terapie vůči mé sobě  se před Vaší návštěvou vyskytla. Pravděpodobně z titulu mých neúspěšných pokusů  přestat s kouřením  jinými metodami.

Velikým překvapením pro mne byl už samotný odjezd z terapie, kdy oproti původnímu skeptickému předpokladu, chuť na cigaretu najednou nebyla. Po z většiny plné  krabičce cigaret, kterou jsem měl v té době v kapse, jsem již nesáhl.Efekty antinikotinové terapie jsem vyzkoušel ještě ten den večer, kdy jsem byl s přáteli v restauraci, kde se  značně kouřilo a sáhnout po cigaretě nebyl problém.Tam mne veškerá původní skepse opustila. Když jsem zjistil, že situacím, které jsem si (před návštěvou antinikotinové terapie) bez cigarety nedokázal představit, bez jakéhokoliv nutkání odolávám, měl jsem jasno.

Někteří lidé z mého okolí  nevkládali  v moje odnaučení kouření moc nadějí. První dny mého nekouřeni připisovali silné vůli a sebezapření, abych takzvaně před nimi neztratil tvář. Ja jsem však věděl, že všechno je jinak. Po uplynutí prvního týdne, po který skeptici říkali že maximálně vydržím nekouřit, posunuli datum mého návratu ke kouření na měsíc. Následovně na měsíce tři. Když viděli s jakou ,, lehkosti " uplynuly mé 3 měsíce  nekouřeni ( během kterých mne podezřívali že kouřím tajně), teprve pak pochopili,  že jsem přestal kouřit doopravdy.

Dnes jsem stejnými lidmi vnímán  jako bych nikdy nekouřil. Na druhou stranu jsem se setkal i s velmi pozitivními reakcemi na me rozhodnuti přestat kouřit. Z okruhu právě těchto lidí našli někteří cestu k Vám a dodnes stejně jako já nekouří, včetně mojí mamky. Občas se mi podaří od srdce zasmát některým situacím mých přátel kuřáku, kteří předvádějí neskutečné věci v souvislosti s akutní chutí na cigaretu, když si zapomenou krabičku cigaret  a poblíž není možnost si nějakou koupit a ani vypůjčit od jiného spolupachatele v kuřácké neřesti. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchu v tom co děláte.

S pozdravem Dalibor Alter.

E-mail

12. 4. 2014 - Dobrý den,

zdravíme Vás s kolegyní z Ostravy. Před několika měsíci jsme podstoupili terapii a můžeme se pochlubit, respektive se můžete námi chlubit Vy, že úspěšně. Nekouříme cca 80 dní a nedělá nám to problém, abstinenční příznaky nulové, ani v práci nás to netahá,což je co říct. Nejen ušetřené peníze, ale hlavně móóc dobrý pocit  a zlepšení kondice nás posilují v tom, že vydržíme! Děkujeme za pomoc a přejeme Vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem zdr.sestry Dana a Pavlína

 

 

E-mail
REAKCE SOUSEDKY, které budou 25. 6. 2011 3 ROKY CO NEKOUŘÍ
Mirku, já jsem strašně ráda kouřila, však ty víš, já když někdy zbohatnu a budu mít dost peněz, tak zase kouřit začnu. Když jsem přestala kouřit, ušetřila jsem hodně peněz, šetřím své zdraví, ale taky už nemusím kupovat žvýkačky. Když jsem totiž kouřila, musela jsem skoro za každou cigaretou žvýkat žvýkačku a teď už nemusím.

E-MAIL
19. 3. 2010 jsme s manželem absolvovali Vaši terapii a slíbila jsem, že se ozvu. FUNGUJE TO, nekouříme a všem kuřákům Vás doporučuji.
Děkuji Szkokanová Dagmar

E-MAIL
Zdravím, byl jsem u vás 9. března 2010 a jako většina příchozích jsem samozřejmě nevěřil, že to bude fungovat. Ale ono to funguje, super!! Už cestou domů jsem si říkal, že je něco jinak, než mi došlo, že po hodině u vás nemám chuť na cigaretu. Říkal jsem si - ono to doma přijde. A nepřišlo. Několikrát jsem měl několikasekundový záblesk, jak že ta cigareta vlastně chutná, ale zůstalo jen u záblesku, a to i u pivka, kafe. Prostě do dnešního dne pohodička, ušetřeno cca 14 000,-- Kč. DÍKY!!!!
Zdeněk Magnusek

E-MAIL
Vážený pane Stonawski, byla jsem u Vás na odvykací kúře v únoru letošního roku. Zatím to jde bez problémů. Měl jste pravdu v tom, že stále zůstávám srdcem kuřák. Kluci v práci za mnou přijdou, zakouří si, podebatujeme a to všechno bez mého kouření. Jsem moc ráda, že jsem prakticky 3 měsíce vydržela a snad i dál vydržím. Sice nikdy neříkej nikdy.....
S pozdravem D. Peluchová, Frýdek-Místek

E-MAIL
Dobrý den, dnes je to přesně týden, co jsem si u Vás zapálila poslední cigaretu. A doufám, že byla opravdu poslední. Aspoň to tak vypadá, nemám na ni žádné chutě. Ač mi mé kamarádky slíbily, že se ke mně přidají, tak teď už couvají. No je to jejich volba, peníze vyhazovat vzduchem. Ten čip se mi odlepil při plavání v přehradě, a i když jsem jej přelepila páskou, odlepoval se, tak už ho nemám. Doufám ale, že to nevadí. Ještě jednou Vám děkuji za šanci stát se nekuřákem
Schmiedová Helena, Havířov1. 9. 2011
Odpověď
11. 5. 2011 Děkuji za zprávu, děláte mi radost, teď je to jen o tom nezačít kouřit. Ten pocit z nekouření určitě stojí za to, proto si važte každého dne bez cigarety. Určitě Vás okolí vnímá jako silné a obdivuhodné lidi, kteří mají tak silnou vůli, že přestali kouřit…
Přeji Vám hodně krásných dnů bez cigarety. Stonawski

E-MAIL
Dobrý večer, p. Stonawski, tak dnes jsou to přesně 4 týdny od návštěvy u Vás a na cigarety si už ani nevzpomenu. Od zítřka již budu počítat ne týdny, ale měsíce abstinence kouření. Bohužel jsem dodnes kamarádky ani zetě nepřemluvila k nekouření, ale když jsou hloupí, dobře jim tak. Dnes jsem si za část ušetřených peněz nechala u kadeřníka udělat melír. Ráda bych Vás pochválila na stránkách recenzí, ale nevím, jak se tam dostat. Klidně můj e-mail opište na tyto stránky. Za měsíc se ozvu opět a jsem si jistá, že JÁ už kouřit nebudu nikdy.
Ještě jednou děkuji,
Schmiedová, Havířov 22. 9. 2011

DOTAZ E-MAILEM
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či sa treba na terapiu objednať vopred a či je možné prísť aj cez víkend? Jednalo by sa o 2 osoby.
Ďakujem
S pozdravom
Mária Chvojková, Martin

ODPOVĚD NA DOTAZ
Dobrý večer paní Chvojková.
Na terapii odvykání kouření se třeba objednat a po dohodě bychom se mohli domluvit i o víkendu.
Náš telefon je +420 605 287 553. S pozdravem Stonawski Miroslav.

E-MAIL DÍK
5. 8. 2010
Srdečně zdravíme z Orlové a díky za zatím nekuřácké dny, kterých už je 36 a to je již 936 hodin bez žvára. Sice to s námi někdy mocně škube si zapálit, ale zatím jsme obstáli.
Ještě jednou díky a s pozdravem Chalupovi.

E-MAIL
Dobrý den.
Tak jsem to vydržela. Řekla jsem si, že když vydržím nekouřit do konce tohoto roku, tak Vám alespoň takto poděkuji. NEKOUŘÍM. Je to skvělé, Vaše terapie je skvělá. 18 července jsem k Vám jela odhodlaná nekouřit, ale netvrdím, že jsem tomu 100% věřila. Dnes jsem přesvědčena, že to funguje. Netvrdím, že jsem za těch 5 měsíců neměla žádné nutkání, ale nebyl pro mne žádný problém to překonat. Bylo tak slaboučké, že stačilo jen mávnout rukou a říci si „přece už nekouříš“.
To bych bez Vaší terapie nezvládla. Mimochodem, v srpnu jsem k Vám dovezla kamarádku, která rovněž nekouří. Ještě jednou Vám děkuji a do Nového roku Vám přeji hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu spokojených klientů.
S pozdravem Eva Šupíková
PS: Pro skeptiky - zkuste to, stojí to za to. Já už nehledám zapalovač, když chci na procházku se psem. Nemám stres z toho, že nejsou v automatu zrovna mé oblíbené cigarety. Nešílím z toho, že nebudu mít ráno co kouřit, když večer vykouřím poslední cigárko. Nemám ráno polepšovnu v ústech a v neposlední řadě jsem ušetřila 5 x 2 100,-- Kč, tj10 500,-- . Bylo by to možná i víc. Když jsem si šla sednout na pivko, padla třeba i další krabička. Myslím, že to není zanedbatelná částka. Je to taková docela slušná dovolená. Když přestane kouřit i partner, tak jednou za rok klidně moře nebo hory nebo to, co vás baví.
Velké díky Eva Šupíková

E-MAIL
Dobrý den, zdravím Vás i manželku a zároveň Vám oběma chci poděkovat.
Od toho 13. dubna 2012, kdy jsem byla u Vás na terapii odvykání kouření, je to dneska 17 dnů, co jsem nekuřačka. Jsem na sebe hrdá, jen mám obavy, abych nepodlehla svodům. Kuřákům se nevyhýbám, jen musím přiznat, že kouř z cigaret mi teď smrdí. Pozoruji pokroky, že už se tak nezadýchávám, nemám sípání a bolest u srdce a nepříjemnou pachuť v ústech. Nepřibrala jsem zatím nic, jen mám vyšší chuť na sladké. Podrážděnost trochu ještě je. Denně vypiju 3 - 3,5 l tekutin. Většinu vodu nebo čaje. Cítím se lépe a zároveň si odkládám peníze, které ušetřím za cigarety.
S pozdravem Rozmanitová Vendula, Opava (Pustá Polom)

E-MAIL
Dobrý večer. 15. 8. 2011 jsem úspěšně absolvoval odvykací kůru kouření, za což děkuji. Při terapii padla informace, že toto funguje i na hubnutí. Mohl bych prosím dostat bližší informace? Děkuji Jaromír Zátopek, Staříč.
ODPOVĚD NA E-MAIL Dobrý večer pane Zátopek.
Jestli si dobře pamatuji, tak jste byl u nás a pracujete jako policejní příslušník, ale můžu se plést. Pane Zátopek, máte pravdu, že tato metoda funguje i jako terapie, která slouží lidem, kteří chtějí zhubnout. Bohužel tato terapie se musí ale aplikovat vícekrát. Doporučujeme 10 sezení, která trvají asi tak hodinu a půl a tato jedna terapie stojí 500 korun. Klienta si otestujeme na přístroji a potom aplikujeme určité programy, které mají za úkol seřídit
člověka tak, aby si netvořil zásoby a jedl jenom tolik, kolik potřebuje. Zároveň ale tímto řešíme jeho zdravotní problémy, které obvykle mívá, ač o nich třeba sám neví, nebo je nevnímá. Třeba to můžou být ucpaná střeva, nebo nefungující lymfatický systém, otékání nohou. Taky řešíme jejích návyky nebo zlozvyky. Zřejmý efekt ale nebývá hned, ale je poznat třeba po 5 sezeních. Zase na druhou stranu se nedostavuje JO-JO efekt. Člověk se po absolvování našich terapií už zpět ke své váze nedostává. Každopádně jsou to terapie individuální a bývají u každého trošku jiné a to podle individuální potřeby, kterou si otestujeme. Budete-li chtít nějaké upřesňující informace tak napište nebo se můžete objednat na tel. 605 287 553. Hezký Nový rok a mnoho zdraví a štěstí Vám přejeme. Je to už jenom
o tom, že byste si měl vážit toho, že nekouříte, a kouřit nezačít. Děláte nám radost, za což Vám děkujeme. Stonawski Miroslav.
ODPOVĚĎ
Děkuji za přání a toto opětuji. Pamatujete si dobře, určitě se na to objednám. Děkuji za informace. Jaromír Zátopek.

E-MAIL
Pane Stonawski, dne 23. 12. 2010 jsou dva roky, co nekouříme. Dali jsme si to jako dárek svým dvěma dětem. Pravdou je, že aspoň já jsem byla tak odhodlána přestat kouřit, že bych asi přestala bez Vaší pomoci. Sice jsme nezbohatli a to jste nám řekl, ale jsme svobodní. A hlavně nejdeme špatným příkladem svým dětem. Myslím, že jsme si dali ten nejhezčí dárek pod stromeček.

EMAIL
Určitě si na mne vzpomenete, jsem ta 80letá paní, určitě nejstarší, která u Vás kdy byla. Dnes mám 81 roků a dva měsíce, a já jsem si na Vás vzpomněla, když jsem viděla pořad pana Krause, kde byla hostem moje oblíbená stejně stará herečka Květa Fialová, jež mi je svým vtipem a láskou k životu inspirací. Jsem ta paní velmi dobře vypadající, kdy jste mi hádal o 20 let míň a divil jste se, že jsem poměrně moderní, když trávím volné chvíle na internetu a Facebooku. Taky si možná vzpomenete, že mne moje vykutálená rodinka - zeť a dcera nechtěli vzít na tuto terapii, že ji nepřežiji. Oni se ptali i naší doktorky, jestli mi to neuškodí a ta husička řekla, ať na terapii nejdu, že se mi to stejně už nevyplatí v mém věku, a že to bude pro mou osobu smrtící ten náhlý nedostatek nikotinu.
Dnes mohu po roce a dvou měsících říci, že jsem šťastně nekouřící žena zralého věku, kdy se těším z vnoučat a pravnoučat. Slíbila jsem Vám, že Vám napíši, ale stále jsem to odkládala, neboť jsem stále myslela na slova naší doktorky, když mne rodinka skoro prodala a nechtěla vzít na tuto Vaši léčbu počítačem. Na svých 80nách jsme to počítali a bylo nás tam devět a nikdo nekouří. Vím, že jsem asi kuriozita. Když jsem viděla Květu Fialovou, tak už jsem si řekla, že Vám napíši, jak se mi daří? Ráda čtu Vaše reference, je to ze života. Doufám, že jste zdravý, protože už delší dobu tam nemáte nic nového tak aspoň napište o naší rodině S.. Jestli máte nějakou raritu, jako jsem já, tak napište. Lidé sice málo čtou, ale kdo chce, tak si to přečte. Moc Vám děkují jménem naší rodiny S.. S.. Eva.

Děkují Vám paní S..
Na Vaši osobu nejde zapomenout, ten Váš přehled, tu chuť k životu, a přejícnost a Vaše modré oči. Jsem rád, že se Vám daří dobře, že jste zdravá a Vaše rodinka nekouří. Dělá mi moc dobře, když jsou naši klienti spokojení, to pak člověk ví, že jeho práce má smysl. Vždy jsem se snažil mít práci koníčkem, a taky jsem měl radost, když jsou klienti spokojení. Já tvrdím, že člověk za pochvalu je schopen udělat víc jak za výplatu. Taky Vám slibuji, že se polepším a že napíši i ty extrémy.
VYPRÁVĚNÝ PŘÍBĚH
Den před štědrým dnem v roce 2008. Měl jsem telefon asi v 18 hodin, kdy mi volala paní, že potřebuje nutně a okamžitě přestat kouřit. Zrovna jsme měli ten den klienty mimořádně až do 21 hodin jelikož se snažíme tuto terapii dělat v odpoledních hodinách, aby klienti měli tento den tak trošku kratší, a třeba si řekli, že si dají tuto terapií pod stromeček a že nebudou kouřit. Proto jsem paní řekl, že jestli opravdu na tom trvá, ať přijede. Těsně před devátou přijela velmi hezky vypadající dáma luxusním autem. Během terapie jsem paní líčil, jak nebude kouřit den, týden, měsíc, a v této chvílí mne paní přerušila a řekla proboha to ne. Já jsem pokračoval rok, dva, roky a paní zase to ne! Tak jsem zjistil, že něco je špatně a já se zeptal, jakou má představu o nekouření. Odpověděla, že chce nekouřit jen krátce, ale každopádně na Silvestra už kouřit chce. Přiznám se, že jsem byl chvílí ticho a paní přebrala iniciativu a začala. Vidím, že nic nechápete, to máte tak: poprvé po několika letech jsem stihla na čas vánoce. Nechala jsem si vyprat koberce, vymalovat, vyzdobila jsem si byt vánočními ozdobami. Když jsem to všechno měla hotové, tak jsem si sedla, že si zakouřím a tu jsem si uvědomila, že mi všechno načuchne, tak jsem Vám hned volala. Já ráda kouřím a kouřit chci! Pracuji v jednom státním podniku. Jsem velmi dobře placená, peněz mám dost a zdravotní problémy nemám. Tak mi řekněte, proč bych měla přestat kouřit?
Asi počátkem února, když jsme si dělali statistiku, kolik klientů nám nekouří, natrefil jsem na tuto paní, o níž jsem věděl, že na Silvestra určitě začala kouřit. Jelikož jsem zastáncem poctivé hry tak i když jsem skoro jistě věděl, že paní kouří, tak jsem jí zavolal, abych se ujistil. Neumíte si představit mé překvapení, když paní spustila, že co si to o ní myslím, že si vůbec neumím představit, jak je jí dobře, když nekouří, jak nesmrdí, nemusí mít velkou kabelku, aby jí tam vlezly cigarety, jak se jí krásně dýchá, jakou má hebkou tvář, jak ji všichni obdivují, že má silnou vůli, že přestala kouřit. Monolog trval tři čtvrtě hodiny na můj účet. Ta paní nekouří přes dva roky, doporučila mi několik klientů.

SMS
Vážení, byl jsem u Vás 18. 8. 2008 na antinikotinové terapii. Od té doby nekouřím. Přeji hodně zdraví a úspěchů
Přeji Vám šťastný a veselý Nový rok hodně úspěchů a spokojených klientů tak jako jsem já.
Jestli si do 18. 8. 2011 nezakouřím tak budu mít 3 roky, co nekouřím.

DOPIS
Byl jsem u vás dvakrát. Když jsem od Vás odcházel poprvé, vydržel jsem nekouřit 3 týdny. První den, nebo spíše večer, jsem se cítil nějak divně. Měl jsem pocit, jako bych na něco čekal, jak bych byl cestující, který čeká na autobus nebo na taxi. Druhý den jsem si na cigarety vzpomněl až po obědě, když mi spolupracovnice nabídla cigaretu. Automaticky jsem sáhl do náprsní kapsy, že jí nabídnu svou a tu jsem si uvědomil, že už nekouřím. Zahrál jsem to do autu, že jsem to trošku včera přehnal tak nemám na cigaretu chuť. Po měsíci jsem se přiznal, že jsem byl u Vás a od té doby nekouřím. Už je tomu rok, co nekouřím i s přítelkyní. Moc si Vás vážíme a děkujeme.
Jirka

EMAIL
Asi 5 let jsem trpěla silnou zácpou a bolestí břicha. Nikdo z doktorů mi nepomohl, navíc jsem měla pocit, že je obtěžuji a bolesti simuluji. Na třídním srazu jsem potkala bývalou spolužačku Majku, která mi nabídla léčbu biorezonancí na Bicomu. Po třech terapiích jsem byla bez zácpy a po dalších 7 terapiích bolesti úplně odezněly. Díky moc Majko.
Martina

SMS
Paní Marie, nekouříme už více jak rok a díky Vaší pomoci a radě máme syna Marka, 3,2 kg a 52 cm. Moc děkujeme.
Novomanželé z Třince.

TELEFON
Dobrý den, jsem ta starší paní (69 let), která 40 let kouřila 2 balíčky denně a teď 2 měsíce nekouří. Manžel Vás moc pozdravuje a děkuje i za mne. Zase se ozvu.
paní Anna, Velká Polom

EMAIL
Vážený pane, posílám svého dobrého známého do Vaší péče, aby přestal kouřit tak jako já. Mně se daří velmi dobře, nekouřím už 4 měsíce. Neměl jsem ani žádný absťák, paráda. Slevový kupón jsem ztratil, tak místo toho Vám posílám nutrii na vánoce. Plním tím svůj slib a ještě jednou moc děkuji.
bývalý kuřák Jarek