+420 605 287 553

info@kourenistop.cz

Kudy k nám...

Kalkulačka

Cena krabičky (Kč):
Počet cigaret v krabičce:
Průměrná denní spotřeba cigaret:
Ušetříte:
denně:
týdně:
měsíčně:
ročně:
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
  • Slide 06
  • Slide 07

Dotazy

1. Co je to biorezonance neboli biorezonančí metoda?

Biorezonance je nenásilná oscilační metoda bez jakýchkoliv vedlejších účinků ovládaná počítačem stimulující samoléčící síly člověka. Tento biorezonanční přístroj je schopen vyhodnotit celkový energetický stav organismu.

 

2. Na jakém principu funguje birezonance?

Lidské tělo vysílá různé elektromagnetické vlnění, přičemž buňky, tkáně a orgány mají také speciální vlnění. Společně vytvářejí pacientovo kompletní spektrum vlnění.
Vlnění u zdravého člověka má jinou strukturu než u nemocného, protože je ovlivněn přítomností cizích prvků, jež se v těle ukládají - jako amalgam, bakterie, viry, alergeny, mykózy atd.
Biorezonanční přístroj přijímá a přeměňuje toto rušivé elektromagnetické vlnění prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla. V přístroji se toto vlnění pozmění a potom se vrací do pacientova těla formou léčivých terapeutických programů. Biorezonanční léčba výrazně posiluje vaši vlastní obranyschopnost a tělo se začne postupně samo uzdravovat.

 

3. Co se dá biorezonanční terapií léčit?

Biorezonance pomáhá při odvykání kouření a léčí závislost na cigaretách, alkoholu nebo drogách. Biorezonanční terapie se osvědčila při redukci hmotnosti, zbavuje alergie všech druhů, léčí různé chronické nemoci, bolesti, duševní stavy či deprese.

 

4. Jak moc úspěšná je biorezonanční metoda při odvykání kouření?

Metoda odvykání kouření v našem antinikotinovém centru je velmi úspěšná. Z první stovky kuřáků, kteří se účastnili naší terapie, 72 osob již více jak 3 roky nekouří.

5. Musím se na terapii proti kouření objednat nebo stačí přijít osobně?

Na terapii je třeba se objednat telefonicky, ať máme pak dostatek času vysvětlit a provést Vám terapii.

6. Přiberu, když přestanu kouřit? Mám strach, že mi půjdou kila nahoru!

Při této odvykací metodě se nepřibírá, protože člověk nemá potřebu kouřit, tudíž nepřibírá na váze a nehledá náhražky.

7. Jak dlouho trvá terapie odvykání kouření ve vašem Antinikotinovém centru Antinik?

Terapie odvykání kouření trvá v centru cca 1 hodinu s harmonizací.

8. Lze tuto terapii podstoupit v každém věku nebo je to omezeno?

Tuto metodu odvykání kouření můžete podstoupit v jakémkoli věku.

9. Můžu terapii odvykání kouření podstoupit několikrát?

Antinikotinovou terapii lze podstoupit kolikrát chcete.

10. Jde pomocí biorezonance vyléčit i jiné zdravotní problémy, a jestli ano, jaké?

Na přístroji Bicom 2000 léčíme alergie na pyl, prach, potraviny, kožní ekzémy, sluneční alergie, atd…

11. Mohu si zakoupit u vás dárkový poukaz?

V našem centru odvykání kouření lze zakoupit předtištěnou dárkovou poukázku na antinikotinový zákrok.

VAŠE DOTAZY

E-MAIL
Dobrý den, v pondělí u vás byl manžel na odvykání kouření. Měl před tím ještě nějakou minutku proti stresu nebo něco takového. Prosím, kolik tato terapie samostatně stojí a jak dlouho trvá?
Děkuji. Macurová

ODPOVĚĎ NA DOTAZ

Paní Macurová.
Moc se omluvám, že Vám odepisují tak pozdě ale měl jsem v opravě monitor, a teprve dnes ho mám z opravy a já odepisují, co jsem zmeškal. V našem antinikotinovém centru standardně dáváme klientům léčebnou 15 minutovou terapií, na odblokování stresu, jizev, geopatogenních zón a veškerých zátěží, ke kterým člověk během svého života přišel. V konečném efektu klient ne jenom že u nás přestane mít potřebu kouřit ale navíc je klidný, vyrovnaný, spokojený a taky se někdy zbaví některých zdravotních problému, kterými třeba trpěl. Je třeba ale dodat, že po této jedné terapii nebývají problémy odstraněný na trvalo ale můžou se vrátit. Trvalý charakter mívají asi po čtyřech až pěti terapiích, cena jedné samostatné terapie je 500 Kč. Samostatná terapie ale bývá trošku jiná a trvá hodinu až hodinu a půl a bývá zaměřená na konkrétní problémy a těch terapií se dává více. Budete-li mít zájem o další informace tak Vám rád odpovím. Přejí hezký víkend Stonawski Miroslav.
PS jak se daří Vašemu manželovi?
Dobrý den,
moc díky za informace, předám je dále, v případě zájmu se ozvu. Co se manžela týče, nechci to zakřiknout, ale zatím nekouří. Doufáme, že to tak zůstane Děkujeme.
Macurová