+420 605 287 553

info@kourenistop.cz

Kudy k nám...

Kalkulačka

Cena krabičky (Kč):
Počet cigaret v krabičce:
Průměrná denní spotřeba cigaret:
Ušetříte:
denně:
týdně:
měsíčně:
ročně:
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
  • Slide 06
  • Slide 07

Biorezonanční metoda bicom555

Biorezonanční metoda bicom má přes 25 let uspěchy ve zdravotníctví a veterinární medicíně  a to v 60 zemích světa a to převážně v Německu.

Na biorezonanční terapii Bicom používáme specialní diagnosticko - terapeutický počitačový  přístroj Bicom, který pracuje na bázi elekromagnetického kmitání. tzv. biorezonance.

Tento přistroj testuje zdravotní stav pacienta a nastoluje celkovou harmonizaci organismu a stimuluje samolečící síly člověka. Výroba přístroje bicom se datuje Od roku 1977 a poprvé tuto lečebnou bio-fyzickou terapii provedl německý lékař Franc Morell.

Biorezonance navazuje na poznatky kvantové fyziky a biofyziky.

 

Biorezonanční terapie je nový směr v medicíně.

Je bezbolestná, vysoce účinná a naprosto bezpečná metoda bez vedlejších účinků na organismus, doporučováná bez vyjímky dospělým a dětem.

index ll

Co je to  Bio-rezonance?

Biorezonanci rozdělujeme na  Bio a Rezonanci.  Rezonanci jako učební látku probírají žáci  v  8 - 9 ročníku fyziky základní školy. Rezonance je zákonem přenosu energie, z jednoho místa na jiné místa v časovém horizontu, zpravidla několika milisekund.  

Příkladem rezonance může být určitá akce např.: úder srdce zvonů (fyzikové ji nazývají oscilátor), který rozkmitá zvon (rezonátor) tak že ho je po určitou dobu slyšet na velkou vzdálenost. Nebo když hodite kámen na vodní hladinu tak se rovnoměrně rozvlní hladinu a tvoří se tak kruhy do velmi velké vzdálenosti oproti malého předmětu, který jí způsobil. U hudebních nástrojů třeba kytary se chvění struny (oscilátor)  přenáší na tělo nástroje (rezonátor) a dochází k zesílení zvuku struny, a tím vznikne silný přenos zvuku na vzdálenost.

images 159   images eee   ss

Taky si jistě vojáci základní vojenské  služby vzpomenou, že rota vojáků před příchodem k mostu dostala rozkaz zrušit krok!
Tento rozkaz na úrovni zákona dostali vojáci proto, že by mohlo dojít k rozvibrování mostu do té míry, že se most zhroutí. Přitom statická váha roty (100 vojáků) je  při průměrné váze 80 kg / 1 vojáka  jenom 8 tun. Paradoxně před něma pojede těžká technika jako tanky, děla, nákladní auta a most se téměř nepohne a je to proto, že most je namáhan staticky. Ale při pochodu několika desítek vojáků, dochází k rozkmitání vozovky, mostovky a posléze celého mostu, a tak dojde k destrukci. Z toho vyplývá že rezonance je velmi efektní přenos informací a jevů.

Nejznámější jev rezonance se datuje 7. listopadu 1940 kde spadl most v údolí Tacoma Narrows (USA). Pád způsobily torzní kmity mostu vyvolané rezonancí mostu s nárazy větru v údolí. Most spadl několik měsíců po otevření.

bicom-2000

A  jak působí rezonance v lidském těle?

Víme, že každá buňka a jejich činnost v lidském těle funguje na základě biochemických pochodů, které jsou provázený elektromagnetickými změnami. Buněčné struktůry si tak navzájem předávají informace o svém stavu  a reagují tak aby zajistili rovnováhu organizmu.

Tato rezonance  působí i v lidském těle a to jako komunikace mezi buňkama a nazývá se biorezonance.

 

CO JE TO ZDRAVÍ?

Zdraví je rovnováha, jinými slovy komunikace nebo biorezonance, mezi buňkama.

7 333

 

CO JE TO NEMOC?

Nemoc je každý abnormální stav těla, ale i mysli, který způsobuje potíže, poruchu činnosti, některého orgánu, nebo bolest postížené osobě, nebo taky osobám, které jsou v kontaktu s postiženým.

images 33328

 

JAK SE NEMOC PROJEVUJE ?

V těle nemocného člověka působí určité patologické jevy, a příčinu můžou  být přemnožené víry, bakterie, alergeny ale taky třeba těžké životní situace. To se projevi tím, že se naruší komunikace mezi buňkama, a ty pak začnou rezonovat, kmitat, na jiné frekvenci. Takto postižená buňka umírá, nebo onemocní a začne kmitat v jiné frekvenci a tím rozkmitá další buňky, a vznikne tak chaotická a velmi silná rezonance nebo biorezonance. Tento stav imunita, jinými slovy rezonanční LADIČKA nezvládne. Na uvolněné a oslabené buňky nastopí jiné, bohužel ty škodlivé. Důsledkem je to, že celkový zdravotní stav se zhroutí jak ten most, v důsledku rezonance, rozkmitu.  

 

CO JE NAŠÍM ÚČELEM?

Naším cílem je abychom pochopili tyto jevy, a navodili pomoci biorezonance normalní harmonický stav. Stav Zdraví.

index   vylouceni

 

FAKTA A TROŠKA HISTORIE NIKOHO NEZABIJE.

Kdo chce, ten si najde, že Biorezonance je fyzikální jev popsaný v teorií relativity popsanou Albertem Einsteinem ve dvou studiích. Tyto teorie si daly za cíl vysvětlit fakt, že elektromagnetické vlnění se nechová v souladů s Newtonovými pohybovými zákony. Teorie relativy patří mezi základní a nejúspěšnější teorie moderní fyziky. Albert Einstein sice za tento počin nedostal Nobelovou cenu, jelikož porušil všechny dosuď používané dogmata a proto mu dali Nobelovou cenu za jiný počin, i když Nobelová cena je mu připisována za studií relativity. Taky si můžeme vyhledat že  Albert Einstein spolupracoval s Nikolou Teslou, a že právě on ho ovlivnil že určité zákonitosti tak jak se tradují, nemusí být pravdou.

U hudebních nástrojů se chvění struny přenáší na tělo nástroje a dochází k rezonančnímu zesílení zvuku struny, a přenášení zvuku  do prostoru.